serwis

Firma Sector
wychodząc na wprost oczekiwaniom rynku,
uruchomiła specjalną infolinię serwisową
gdzie można zgłaszać awarie .

 

infolinia serwisowa

500 809 609

 

adres email:

serwis@sectorserwis.pl

szczegołowe informacje 

serwis rolet

serwis bram

serwis okien

Blisko 30-to letnia  - obecność na rynku nowych produktów takich jak:

 

  • rolety zewnętrzne
  • bramy rolowane
  • okna pcv 

spowodowała iż wielu klientów nabyło te produkty, lecz tak długi czas eksploatacji ma swe piętno w postaci pojawiających się coraz częstszych awarii.

 

O ile okna pcv z pierwszych lat produkcji nie nadają się do naprawy i sukcesywnie się je wymienia na nowe , to pozostałe artykuły takie jak rolety, bramy i kilkunastoletnie okna wymagają już stałego serwisu.

 

Do tego należy wspomnieć, iż przez te lata powstało dużo firm świadczących usługi montażu w/w stolarki lecz jakość  usług co niektórych pozostawia wiele do życzenia

 

  • a to przez niewiedzę i brak odpowiednich kwalifikacji,
  • a to przez własne podejście do wykonania czegokolwiek „byle jak”.

Skutkiem więc niesolidnego montażu są również częste i przyspieszone awarie. 

PAMIĘTAJ

Profesjonalny serwis to taki który likwiduje nie tylko awarię ale i przyczynę awarii.

Dysponujemy profesjonalnie wyposażonym samochodem w części zamienne do wszystkich rolet zew. i bram rolowanych jakie są opisane na naszej stronie, przez co : czas naprawy skrócony jest do max. możliwości, koszt naprawy jest mniejszy.


W przypadku poważnie uszkodzonych profili gdy konieczna jest wymiana na nowe , naprawa przedłuża się niestety niekiedy do następnej wizyty.


Termin naprawy

  • w przypadku prośby o SUPER pilną naprawę , staramy się podjechać w tym samym dniu, lecz taka usługa dojazdu liczona jest jak za expres (+100%)
  • w przypadku pilnych napraw – czas naprawy realizujemy do 1- tyg (+50%)
  • w przypadku standardowych zgłoszeń i prośby o interwencję, czas oczekiwania od 1-do 2tyg. (zgodny z cennikiem)


Gwarantujemy - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.


Wprowadziliśmy od 2018r prawdopodobnie jedyni w kraju jako „tylko” firma usługowo-handlowa  możliwość przedłużenia gwarancji do 3 lat na cały produkt z serii rolet zewnętrznych przez nas zamontowanych.


Szczegóły na naszej stronie lub pod naszą infolinią serwisową


500 809 609


Zapewniany naszym klientom co najmniej 10 letni serwis !! w zakresie wymiany wszystkich wymiennych elementów na produkty przez nas zamontowane , które mogą ulec zużyciu w sposób naturalny lub uległy uszkodzeniu z różnych powodów.


Pod warunkiem, że nie będzie to np. rama lub ościeżnica okna, która została już wycofana z produkcji.


Działamy na terenie

Usługi serwisu wykonujemy głównie na śląsku w takich miastach jak 

Strefa 1

 

Bytom, Piekary Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Świerklaniec, Orzech, Nakło Śląskie, Nowe Chechło, Kalety, Woźniki, Koziegłowy,  Miasteczko Śląskie, Pyrzowice, Mierzęcice,Siewierz, Zawiercie, Sławków, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Psary, Będzin, Jaworzno, Mysłowice, Giszowiec, Katowice, Chorzów, Chorzów Batory, Świętochłowice, Panewniki, Mikołów,Chrzanów, Tychy, Lędziny, Łaziska Górne, Orzesze, Ornontowice, Chudów, Paniówki, Przyszowice, Knurów, Czerwionka Leszczyny, Wilcza, Stanica, Rudy, Bargłówka, Smolnica, Leboszowice, Smolnica, Żernica, Sośnicowice,Kleszczów, Gliwice, Szałsza, Czekanów, Ziemięcice, Wieszowa, Ruda Śląska, Chebzie, Halemba, Kochłowice, Wirek, Nowy Bytom, Zabrze, Mikulczyce, Helenka, Stolarzowice, Górniki, Repty ,Miechowice, Szombierki, Radzionków, Rokitnica, Grzybowice, Świętoszowice, Zbrosławice, Ptakowice, Laryszów, Miedary.

Strefa 2

 

Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój, Pszczyna, Czechowice Dziedzice, Bielsko Biała, Skoczów, Szczyrk, Żywiec, Kęty, Wadowice, Myślenice, Oświęcim, Wieliczka, Kraków, Olkusz, Wolbrom, Szczekociny, Koniecpol, Myszków, Żarki, Olsztyn, Częstochowa, Lubliniec, Kędzierzyn Koźle, Zdzieszowice, Krapkowice, Strzelce Opolskie, Głogówek, Głubczyce, Racibórz