Nasza firma świadczy profesjonalne usługi naprawy bram w Katowicach  oraz innych miejscowościach na terenie Śląska. Poniżej przedstawiamy szczegóły dotyczące naszej oferty w tym zakresie, a także cennik naszych usług.


Bramy rolowane garażowe i przemysłowe są wykonane tak, aby pracować przez lata w trudnych warunkach. Jednak aby wydłużyć ich żywotność i cieszyć się bezawaryjną pracą bram, należy okresowo wykonać prace konserwacyjne. Unikanie usterek jest znacznie skuteczniejsze niż ich likwidowanie – z tego powodu możecie liczyć na naszą pomoc w tym zakresie.

 

Kupiłeś u nas dawno temu bramę rolowaną? Potrzebujesz nowych części zapasowych? Chcesz doposażyć bramę w dodatkowe akcesoria? Zakupiłeś u nas bramę bez montażu?

 

Dzwoń na naszą infolinię serwisową,
na pewno udzielimy ci wsparcia technicznego.

 

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. W przypadku nagłej sytuacji możesz na nas liczyć nie tylko w dni robocze. Sprawdź, jak działa prawdziwie profesjonalny i otwarty na potrzeby klientów serwis naprawy bram Sector ze Śląska. Oferujemy pomoc wykwalifikowanych specjalistów, mających dostęp do najnowszej branżowej wiedzy i odpowiednich narzędzi, będziesz zawsze  zadowolony z wykonanej przez nas pracy.

 

W przypadku nagłej awarii lub wandalizmu bramy czy próby włamania oferujemy szybką i skuteczną interwencję.

W tym celu zapraszamy do skorzystania z naszych usług serwisowych których zakres obejmuje:

Uszkodzona Brama

​​​​​​​

Samochód lub inny pojazd wjechał w bramę i wgniótł prowadnicę lub wygiął listwy, to należy je bezwzględnie wymienić. W tym celu skontaktuj się z nami i podaj:

  • kolor bramy
  • szerokość bramy
  • wysokość profila
  • ilość uszkodzonych listew
  • dodatkowo jeśli to możliwe wyślij zdjęcie uszkodzonego elementu


Przegląd okresowy

Twoja brama będzie sprawna przez lata , jeśli zapewnisz jej przegląd, który wykonamy w dogodnym dla ciebie terminie. A na wszystkie wymienione nowe elementy udzielamy 12-mcy gwarancji.


Wymiana zużytych elementów

Jeśli twoja brama pracuje głośniej, lub słyszysz niepokojące dźwięki to może być oznaka zatarcia się np. łożyska,rolek prowadzących lub pękniętych wieszaków. Nie zwlekaj z naprawą na ostatni moment aż brama spadnie w dół, tylko zadzwoń do nas prędzej.


Awaria silnika

Brama nie chce się podnieść do góry? Zatrzymuje się np. 1mb nad ziemią? Sama opada w dół .
Najprawdopodobniej silnik do bramy nadaje się do wymiany. Przed zgłoszeniem usterki prosimy zmierzyć szerokość x wysokość bramy . Ta informacja pomoże nam dobrać silnik do twojej bramy przez co naprawa przebiegnie szybciej i ograniczy się do jednej wizyty serwisantów.


Dodatkowy Pilot

Potrzebujesz dodatkowy pilot do bramy? Stary wysłużony pilot odmówił posłuszeństwa?
Postaramy się znaleźć odpowiedni pilot dla ciebie, lecz prosimy wysłać zdjęcie obecnego pilota.
Jeśli nie jest starszy niż 10 lat to jest szansa że dopasujemy oryginał, w innym przypadku może pozostać tylko opcja zmiennika lub niestety wymiana całej elektroniki. Ponieważ dużo firm po tym okresie zmienia zakres częstotliwości swoich odbiorników / nadajników.


Montaż elektroniki

Baterie w pilocie wymienione a centralka nie reaguje, piloty nie działają. Potrzebujesz nową centrale sterującą? Wykonaj i wyślij nam zdjęcie obecnej, jest szansa że znajdziemy taką samą lub dopasujemy nowszą z oferty danej firmy .


Montaż napędu awaryjnego

Kupiłeś garaż z bramą rolowaną, lecz silnik nie posiada napędu awaryjnego który jest ci niezbędny. Podaj nam szerokość i wysokość bramy a my:


  • znajdziemy i dopasujemy odpowiedni silnik dla ciebie
  • dopasujemy odpowiednią korbę awaryjną
  • założymy dodatkowe zabezpieczenie dostępu do napędu awaryjnego.

 

Dodatkowe zabezpieczenie

Nie ma 100% zabezpieczeń, ale są takie które nam pomogą lub ułatwią życie. W tym celu rozróżniamy 2 rodzaje zabezpieczeń :
 

1- utrudniające włamanie


Tutaj proponujemy zamontować np. ryglo-wieszaki inaczej ryglo-blokady, które utrudniają podważenie bramy.
 

2 - przed uszkodzeniem:

 

a - zdrowia i życia

b-bramy lub mienia np. samochodu

Tutaj oferujemy:
a - hamulec inercyjny który ma za zadanie zagwarantować nam że pancerz przy nagle uszkodzonym silniku nie spadnie w dół i nikogo lub nic nie przygniecie.
b - fotokomórki które zatrzymią zamykającą się bramę jeśli w świetle otworu pojawi się przeszkoda


Uwagi

1 - W czasie ok. 10 a 15 lat intensywnego użytkowania bramy rolowanej, następuje naturalne zużycie i uszkodzenie się pancerza / profila / listew.

Uszkodzeniu ulega część pancerza która pracuje w prowadnicy i jest to ogólnie niewidoczne dla użytkownika bramy. Pomimo iż brama dalej się jakby normalnie otwiera i zamyka to nieświadomie skracamy sobie żywotność pracy silnika, ponieważ ten typ uszkodzeń powoduje dodatkowe opory które w tracie pracy bramy przekładają się na jego obciążenie. W prawdzie dobrze zaplanowany i dobrany silnik powinien mieć zapas mocy na ok 20-30%, lecz nie powinien pracować na ekstremalnym obciążeniu przez cały czas .

2 - Jeśli uszkodzeniu uległ np. tylko jeden wieszak, to oczywiście brama dalej przez jakiś czas jeszcze będzie pracować, lecz bagatelizowanie tego faktu spowoduje zerwanie się pozostałych wieszaków. Tutaj żadne zabezpieczenia nie pomogą, brama spadnie w dół. Dlatego zamów wizytę naszego serwisanta aby wydłużyć żywotność bramy i zapewnić sobie jej bezawaryjną eksploatację.

Cennik

 

Dotyczy bram rolowanych garażowych

 

Strefa 1:
Koszt dojazdu do klienta = 80,00zł/netto
Koszt drobnej usterki = 120,00zł/1szt/netto
Koszt poważniejszej naprawy = wyceniany na miejscu + koszt wymienionych części

 

Strefa 2
Koszt dojazdu do klienta = 120,00zł/netto

Koszt drobnej naprawy = 200,00zł/1szt/netto

Koszt poważniejszej naprawy = wyceniany na miejscu + koszt wymienionych części

 

W dni wolne od pracy + 50% Koszt naprawy bram przemysłowych – wyceniany jest indywidualnie.